حریم خصوصی  

  آکواریوم فرهادضمن احترام برای حریم شخصی کاربران ، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از  کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن ومطمئن را به کاربران ارائه دهد.  برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند  آدرس،شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های آکواریوم فرهادقانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک  صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می‌شود، از این رو وارد کردن  اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص  حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. 

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در  پروفایل خود ثبت می‌کند،تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های فروشگاه از  طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله تایید صحتآنها است و در صورتی که این موارد  به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، 

آکواریوم فرهاد جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری،  اطلاعات تکمیلی وبیشتری درخواست کند.   همچنین آکواریوم فرهاد ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت وتحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات  استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل  یاپیامک ارسال نماید. 

در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌هانداشته باشند، می‌توانند از طریق ایمیل با  عنوان لغو عضویت به آدرس sales@farhadaqua  و یا تماس تلفنی با شماره  02166386621 اقدام فرمایید . توجه داشته باشید که 500043131110 و 09337611292 تنها شماره‌‌ هایی است که آکواریوم فرهاد از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک  (اس ام اس)ارسال می‌کند. 

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان آکواریوم فرهاد ، با هرشماره دیگری تخلف و سوء استفاده  از نام آکواریوم فرهاد است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@Farhadaqua.ir اطلاع دهید.  

همچنین سامانه ارسال پیامک جهت اطلاعرسانی از وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه آکواریوم  فرهاد میباشد و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.  آکواریوم فرهاد ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربرانرا در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا  پیامارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، آکواریوم فرهاد می‌توانداز اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.  

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است وبرای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص  دیگری فاش کنند. آکواریوم فرهاد هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان  دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.  

آکواریوم فرهاد همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اماپروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی آکواریوم  فرهاد و روش‌های مناسب مدیریت داده‌هااطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.  

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و اخبار آکواریوم فرهاد ندارید٬ می توانید از طریق ایمیل با عنوان لغو عضویت به آدرس  sales@farhadaqua  و یا تماس تلفنی با شماره  02166386621 اقدام فرمایید .  

آکواریوم فرهاد برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد وامیدوار است که تجربه‌ی  خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد. توجه داشته باشید که 500043131110 و 09337611292 تنها شماره‌‌ هایی است که آکواریوم فرهاد از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود  پیامک (اس ام اس)ارسال می‌کند. 

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان آکواریوم فرهاد ، با هرشماره دیگری تخلف و  سوء استفاده از نام آکواریوم فرهاد است و در صورت دریافت چنینپیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را  به Info@Farhadaqua.ir اطلاع دهید. همچنین سامانه ارسال پیامک جهت اطلاع رسانی از وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها،  خدمات و سرویس‌های ویژه آکواریوم فرهاد می باشد و روشناست که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.   

آکواریوم فرهاد ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربرانرا در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا  پیامارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، آکواریوم فرهاد می‌توانداز اطلاعات ثبت شده برای پیگیری  قانونی استفاده کند.  

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است وبرای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص  دیگری فاش کنند. آکواریوم فرهاد هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصیآنان را به هیچ شخص یا سازمان  دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبورباشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.  

آکواریوم فرهاد همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اماپروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی آکواریوم  فرهاد و روش‌های مناسب مدیریت داده‌هااطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.  

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و اخبار آکواریوم فرهاد ندارید٬ می توانید از طریق ایمیل با عنوان لغو عضویت به آدرس  sales@farhadaqua  و یا تماس تلفنی با شماره  02166386621 اقدام فرمایید . آکواریوم فرهاد برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد وامیدوار است که تجربه‌ی  خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.